TEDAVİ

Türkiye'nin en ileri teknolojiye sahip ve en uzman doktorlarını barındıran kurumlar tarafından incelenecek tetkikler sonucunda hastalarımızla yapılan müzakere doğrultusunda, onlara en iyi tedaviyi en verimli şekilde sunuyoruz. Her türlü tedavi ve tetkik hizmetlerini anlaşmalı kurumlarımızdan temin edebilen hastalarımızın ivedelikle sağlıklarına kavuşmaları için her imkan ve teknoloji TSS tarafindan sağlanabilmektedir.

→ devamı

ESTETİK

Anlaşmalı olduğumuz dünyaca ünlü estetik cerrahlar, Plastik ve Rekonstüriktif Cerrahi Klinikleri ve güzellik merkezlerinde baştan yaratılma imkanını bulacaksınız. Saç ekimi, yüz gerdirme, botoks, göğüs protez, burun düzeltme yaptırabileceğiniz uygulamaların sadece bazılarıdır..

→ devamı

DİŞ

Ağız ve diş sağlığı hakkında ihtiyaç duyulabilecek tüm uygulama ve tedaviler anlaşmalı kurumlarımızda son yöntem ve techizatlarla hastalarımıza sunulmaktadır. Implant, Ağız ve diş bakımları, estetik diş hekimliği, ortodontik tedavi, bruksizm tedavisi gibi tum hizmetler sunulmaktadır.

→ devamı

HASTANELER

                                                                                              

Ameliyattan Korkanlara Ameliyatsız Burun Estetiği

Burun Estetiği

Yüzün en dikkat çekici unsuru olması sebebiyle kadınların da, erkeklerin de dünyada en çok başvurduğu estetik operasyon burun operasyonu.

+ Devamı için

Kalp Cerrahı Mahmut Akyıldız, tıp dünyasına yeni bir kolaylık getirdi

Kalp Ameliyatı

Göğüs yarılarak yapılan kalp ameliyatı tarihe karışıyor.Koltuk altından 6 santimlik bir kesiyle yapmış oldukları ameliyatla klasik kalp ameliyatlarının taşıdığı tüm riskleri ortadan kaldırdıklarını söyleyen Mahmut Akyıldız....

+ Devamı için

BİR GÜNDE SABİT DİŞ

İmplant

Ağız, Diş, Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Dr. Tolga Gülçiçek'e İmplant teknolojisindeki "mucizevi" gelişmeleri sorduk.

+ Devamı için